Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ZMIANA W PRZEPISACH BHP JUŻ OD KWIETNIA NOWE WYMAGANIA !

PODSTAWKA POD LAPTOPA - ZGODNA Z NOWYMI PRZEPISAMI BHP

Uwaga: Ustawodawca przewidział 6 miesięcy na przystosowanie stanowisk pracy, czas ten mija już za kilka tygodni !

Zgodnie z nowymi regulacjami najpóźniej do połowy maja każde stanowisko pracy wyposażone w urządzenie mobilne typu laptop / tablet, gdzie użytkownik aktywnie wykorzystuje je ponad połowę dobowego czasu pracy - musi być wyposażone w podstawkę pod laptopa lub monitor.

Zgodnie z rozporządzeniem (Dz.U. 2023 poz. 2367) - Podstawka jest rozwiązaniem uniwersalnym i bardziej praktycznym - można ją zabrać ze sobą razem z urządzeniem mobilnym.

Nie traci swoich właściwości z biegiem czasu. Dodatkowy monitor wymaga stacjonarnego miejsca użytkowania i odbiera cechy mobilności przypisane do tego typu urządzeń.

Podstawka Lynxer świetnie sprawdzi się w wielu konfiguracjach:

 • pracy na samym laptopie
 • pracy z dodatkową klawiaturą / myszką
 • pracy z dodatkowym ekranem
 • idealna do laptopów i tabletów

Jest to praktyczne akcesorium, które dzięki wyższej pozycji urządzenia wymusza ergonomiczną postawę ciała w trakcie pracy. Zwiększa to wygodę, a co za tym idzie komfort i produktywność pracy użytkowników.

Kup teraz

Przewidzieliśmy specjalną ofertę przy zakupie podstawek w ilości powyżej 10 sztuk - dostępna na karcie produktu

Nasza firma jest otwarta na udział w postępowaniach zakupowych, przetargach - mamy możliwość wystawienia faktury pro-formy

Przy dużych zamówieniach powyżej 100 sztuk istnieje możliwość indywidualnej wyceny.

Kontakt: tel. 600-693-692 mail. sklep@lynxer.pl

Zalety stosowania podstawki pod laptopa:

Optymalne ustawienie ekranu: Stojak pod laptopa umożliwia podniesienie ekranu na odpowiednią wysokość względem oczu użytkownika. Dzięki temu unikamy konieczności schylania głowy, co może prowadzić do bólu szyi i pleców.

Poprawa postawy ciała: Dzięki stojakowi, laptop znajduje się na odpowiedniej wysokości, co pozwala użytkownikowi utrzymać naturalną postawę ciała. Unikamy przy tym skręcania szyi czy kręgosłupa, co jest istotne dla ogólnego zdrowia kręgosłupa.

Redukcja napięcia mięśni: Poprawiając ergonomię pracy, stojak pomaga w redukcji napięcia mięśni, zwłaszcza w okolicach karku, ramion i pleców. Długotrwała praca w niewłaściwej pozycji może prowadzić do bolesnych dolegliwości mięśniowych.

Zwiększenie komfortu pracy: Ergonomiczny stojak pod laptopa nie tylko wpływa na zdrowie fizyczne, ale także na ogólny komfort pracy. Unikamy męczenia oczu, szyi czy ramion, co sprzyja efektywności i zwiększa satysfakcję z wykonywanej pracy.

W skrócie, podstawka pod laptopa stanowi nieocenione wsparcie dla zachowania ergonomicznych warunków pracy, co przekłada się na zdrowie i komfort użytkownika.

Prawidłowa pozycja ciała podczas pracy przy laptopie

Ważnym czynnikiem ergonomii pracy przy komputerze jest ustawienie monitora, niestety laptopy nie posiadają takiej możliwości przez co w trakcie pracy jesteśmy narażeni na ciągłe garbienie się. Co może powodować bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym. Dzięki zastosowaniu podstawki pod laptopa nasza praca stanie się bardziej komfortowa.

Specyfikacja:

 • Kompatybilność: Urządzenia mobilne o przekątnej ekranu do 17"
 • Materiał: Anodowane aluminium
 • Regulacja wysokości: Tak
 • Powierzchnie antypoślizgowe: Tak
 • Wysokość(złożone): 42 mm
 • Waga: 1170.2 g
 • Waga z opakowaniem: 1332.6 g
 • Wymiary obszaru roboczego: 29.9 x 22.3 cm
 • Kolor: Szary - Space gray

Aluminiowa podstawka pod laptopa marki Lynxer, to świetny produkt dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Dzięki wykorzystaniu anodowanego aluminium, produkt jest niesamowicie wytrzymały a przy tym bardzo lekki.  Głównymi zaletami anodowanego aluminium są oprócz niskiej wagi produktu i jego wysokiej trwałości są ochrona przed korozją oraz estetyka.

Produkt wyposażony został w silikonowe podkładki antypoślizgowe zamontowane zarówno na podstawie urządzenia, jak i na podstawce stabilizującej laptop.

Dodatkowo zabezpieczone są również elementy regulacji wysokości - dzięki temu produkt jest optymalny do przewożenia w torbie / plecaki.

Konstrukcja na bazie litery "Z"

Podstawka dzięki swojej budowie jest niezwykle mobilna, jej wymiary po złożeniu to 29.9 na 11.9 cm.

Warto też zwrócić uwagę na wagę tego urządzenia, która wynosi zaledwie: 1170.2 g, przez co uchwyt nie będzie nam ciążył w trakcie transportu.

W miejscu przeznaczonym do dłuższej pracy, takim jak biuro, dom czy hotel, podstawka rozkłada się szybko, zapewniając użytkownikowi ergonomiczne stanowisko pracy o pełnej funkcjonalności.

Wysokiej jakości materiały

Produkt wykonany został z wysokiej jakości aluminium, którego powierzchnia została dodatkowo wzmocniona poprzez anodowanie. Dzięki takiemu zastosowaniu produkt prezentuje się ekskluzywnie oraz stylowo, a zarazem świetnie odprowadza ciepło z naszego komputera poprzez zastosowanie specjalnych wywietrzników.

Polecane

pixel